Demo

شرکت آتیه فولاد نقش جهان در تاریخ 1386/01/27 به عنوان شرکت "سهامی خاص" و با سرمایه پنجاه میلیارد ریال طی شماره 29905 با موضوع انجام فعالیتهای اقتصادی ، بازرگانی و سرمایه گذاری در داخل و خارج از کشور ، در اداره ثبت شرکت های اصفهان برای مدت نامحدود به ثبت رسید . مرکز اصلی شرکت در اصفهان و به آدرس " اصفهان ، سی و سه پل ، ابتدای خیابان چهارباغ بالا ، مجتمع تجاری اداری کوثر ، فاز 2 ، طبقه 3 ، واحد 530  " قرار دارد . سرمایه ثبت شده کنونی شرکت 600.000.000.000 ریال منقسم به 600.000.000  سهم یک هزار ریالی می باشد .

بدلیل نقش اساسی شرکت آتیه فولاد نقش جهان در تجمیع فعالیتهای سرمایه گذاری ، بازرگانی ، ارائه خدمات محصولات فولادی ، تولید فولاد ، بازار سرمایه و امور معدنی ، در حال حاضر تبدیل به یک شرکت هلدینگ با 17 شرکت زیر مجموعه در استانهای مختلف و کشورهای منطقه  گردیده است.

موضوع فعالیت شرکت طبق ماده 2 اساسنامه مختصراً به شرح زیر می باشد :

·        صادرات و واردات کلیه کالاها و امور مرتبط به آن

·        اخذ و اعطای نمایندگی های مجاز داخلی و خارجی

·        سرمایه گذاری در پروژه های صنعتی ، کشاورزی و خدماتی به طور مستقل و یا با مشارکت اشخاص حقیقی و حقوقی از داخل و خارج کشور

·        تأسیس ، بهره برداری و توسعه هرگونه واحد صنعتی ، کشاورزی ، مالی ، خدماتی ، ساختمانی و شرکت تأمین سرمایه

·        مشارکت و سرمایه گذاری در سایر شرکتها

·        تأمین منابع مالی از طریق مشارکت با اشخاص حقیقی و حقوقی معتبر داخلی و خارجی

·        فعالیت در زمینه امور خدماتی مربوط به انواع سهام

·        تهیه و تأمین لوازم یدکی ، ماشین آلات و ابزار آلات

·        خرید و فروش هرگونه واحد صنعتی ، کشاورزی ، ساختمان ، مالی و خدماتی

·        استفاده از تسهیلات مالی و اعتبار بانکها ، شرکتهای بیمه و موسسات مالی و اعتباری

·        عقد هرگونه قرارداد با شرکتها ، ادارات ، سازمانها و ارگانها

 

 " لیست شرکتهای زیرمجموعه به ترتیب درصد سرمایه گذاری آتیه فولاد "

 

هلدینگ آتیه فولاد نقش جهان همواره در راستای پیشبرد اهداف و استراتژی های خود گامهای موثری برداشته که نمونه هایی از این اقدامات در سال 1395 به شرح زیر می باشد :

            اولینو مهمترین سرمایه گذاری به ثمر رسیده در سال گذشتهبهره برداری از شرکت تارازطی مراسم رسمی افتتاحیه با حضور معاون اول رئیس جمهور در تاریخ 95/08/18 می باشد . شرکت تاراز با ظرفیت سیصد هزار تن ورق گالوانیزه و گالوالوم با ترکیب سهامداری 55% شرکت آتیه فولاد نقش جهان و 45% شرکت توکا فولاد حاصل سرمایه گذاری های مشترک دو هلدینگ معتبر زیرمجموعه فولاد مبارکه می باشد . این موفقیت را به سهامداران گرامی تبریک عرض می نمایم.

           دومینپروژه از نظر اهمیت ،بهره برداری از شرکت سنگ و فولاد هرمزگانبا حضور جناب آقای دکتر سبحانی مدیر عامل محترم شرکت فولاد مبارکه ومعاونین محترم ایشان در تاریخ 95/07/11 می باشد . این شرکت در حال حاضر پس از شرکت در مناقصه با عقد قرارداد با شرکت فولاد هرمزگان جنوب ، تأمین دولومیت آن شرکت را به مقدار 25 هزار تن بعهده دارد.

         سومینپروژه ، مرکز خدماتیشرکت فولاد گستران کرمانشاهمی باشد که در سال گذشته مورد بهره برداری قرار گرفت و در حال حاضر همانند سایر مراکز خدماتی در خدمت اهداف فولاد مبارکه ، مأموریت عرضه محصولات انباری را بعهده دارد.

          چهارمینپروژه ،خرید دفتر هلدینگ آتیه فولاد نقش جهاندر مجتمع تجاری اداری کوثر می باشد. شرکت از بدو تأسیس تا قبل از خرید این واحد بصورت مستأجر در مکان های مختلف به فعالیت خود ادامه می داد که با توجه به توسعه سرمایه گذاری ها مالکیت دفتر و ثبات آدرس ضروری و اجتناب ناپذیر بود.

  در همین راستا شرکت آتیه فولاد نقش جهان طبق روال هر ساله خود با تعیین اهداف و استراتژی و پیش بینی و تحلیل بازار قدم در راه پر فراز و نشیب سال 1395 نهاد که در تصویر زیر قابل مشاهده می باشند :

تابلو اهداف سال 1396

 

همچنین چشم انداز هلدینگ آتیه فولاد در افق 1404 در زیر آمده است :

 چشم انداز 1404

 

ما 15 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم