Demo

  • newm
  • 1122
  • map1

پیام تبریک مدیرعامل محترم هلدینگ آتیه فولاد نقش جهان به مناسبت سال نو

به نام خدا

(( يا مُقلّبَ القلوبِ و الأبصار ، يا مُدبِّرَ الليلِ و النَّهار ، يا مُحوِّلَ الحَولِ و الأحوال ، حوِّل حالَنا إلى أحسنِ الحال ))

همکاران گرامی

با سلام ؛

با استعانت از منویات مقام معظم رهبری در سال 1396 مزین به سال اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال

       سال نو مبارک . سال نو و نوروز طلیعه در انداختن طرحی نو در افکار و اعمال برای عبور از روزمره گی سال گذشته و ابراز خلاقیت و نوآوری که نشانه نشاط و پویایی هر سازمانی است از الزامات بهاری شدن و طراوتی که امید است این نشاط و طراوت در زندگی و سازمان شما همکاران گرامی جاری گردد و با استعانت از پروردگار یکتا بهروزی و نوروز را در تمامی ایام سال جاری ساخته و از برکات تفکر و اقدامات مدبرانه شما همه آحاد کشور مخصوصاً سهامداران گرامی منتفع گردند .

       1396/01/27 دهمین سال به ثبت رسیدن هلدینگ آتیه فولاد نقش جهان می باشد . هر چند اقدامات سرمایه گذاری و اجرایی از ابتدای سال 1387 آغاز گردید و ثمرات ارزشمند آن در نهایت شفافیت در معرض قضاوت همه ذینفعان قرار دارد اما نوروز سال 86 با تفکر و طرحی نو موجب انعقاد هسته اولیه شرکت آتیه فولاد نقش جهان گردید . اگر چه امروز با اهدافی که ده سال پیش ترسیم کردیم فاصله زیادی داریم اما خدا را شاکریم که در تمام این مراحل مورد لطف و کرم او که هر چه داریم از اوست واقع شده ایم .

       برادران و همکاران گرامی پس از ده سال از به ثبت رسیدن این هلدینگ که به عنوان عضو کوچکی از این مجموعه افتخار شاگردی بزرگانی که همیشه تصمیم ساز و ایده پرداز و حامی بی دریغ این مجموعه از بدو تأسیس تاکنون بوده اند را داشته ام و خدا را سپاس فراوان دارم که هنوز از نعمت عنایات این بزرگان برخورداریم و این خود نشان از امتداد یک تفکر تا به ثمر نشستن می باشد ثمر واقعی آن تفکر اول رضای خدا و پس از آن رضایت سهامداران گرامی بوده که همیشه در طول این ده سال ما را مورد لطف و حمایت خود قرار داده اند و حفظ این اعتماد بزرگترین و سنگین ترین وظیفه ما در توسعه هلدینگ آتیه فولاد نقش جهان می باشد .

       برادران گرامی هرچه تجربیات سالهای گذشته و اقدامات انجام شده و یا اقداماتی که می توانستیم انجام دهیم ولی به دلایلی میسر نگردید را مرور کنیم ، عبور از سال در پیش رو آسانتر و راه هموارتر خواهد شد . و با توجه به شرایط خاص کشور از جنبه های اقتصادی و تعاملات بین المللی از تغییر و بهبود مستمر نهراسیم و همچون نفس کشیدن در بطن کار و اداره شرکتها جاری باشد .

       به فضل پروردگار و لطف مدیران در سال گذشته چهار اقدام ماندگار در هلدینگ آتیه فولاد صورت گرفت : راه اندازی تاراز – بهره برداری در کارخانه تولید آهک و دولومیت سنگ و فولاد هرمزگان - بهره برداری از شرکت فولادگستران کرمانشاه و خرید واحد اداری هلدینگ .

       سال 1396 سال تثبیت پروژه های جدید ، مطالعه و برنامه ریزی برای سرمایه گذاری های مولد خواهد بود و از تمامی شرکت های زیرمجموعه انتظار دارد سرمایه گذاری ها و توسعه بایستی با مطالعه دقیق و برنامه ریزی زمانی و مالی و با دورة معقول برگشت سرمایه صورت پذیرد. در غیراینصورت سرمایه گذاری و توسعه بدون توجیه اقتصادی اقدامی عبث و به هدر دادن منابع و سرمایه سهامداران می باشد و یادمان باشد که سهامداران گرامی سه چیز را هرگز برما نمی بخشند اول ریسک های نامعقول و خارج از عرف تجاری و اساسنامه ای شرکت و دوم سرمایه گذاری غیر مولد و همچنین هزینه های غیر معقول .

       امید است با سیاست های حمایتی دولت و همچنین اعمال روشهای جدید فولاد مبارکه اصفهان در حمایت از مراکز خدماتی و شرکتهای زیر مجموعه ای که در جهت اعتلای عظمت فولاد مبارکه بوجود آمدند ، تغییرات چشمگیری را در اقتصاد کشور و در بخش صنعت ، به ویژه صنعت فولاد شاهد باشیم . همت کنیم که از قافله تغییر و بهبود و تعالی جا نمانیم. برادرانه در اعتلای ارزشهای خانواده آتیه فولاد که همانا شفافیت در عملکرد و حفظ حقوق سهامداران و هم راستایی با سیاست های فولاد مبارکه می باشد کوشش کنیم و امانت هایی که تحت مدیریت خود داریم با افزودن بر آن به صاحبانش تحویل دهیم.

سالی سرشار از بهروزی، شادکامی و عزت برای یکایک شما آرزومندم

علیرضا ملکی-مدیرعامل

 

تماس با ما

 031/36205317-20   ,   031/36205112

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ما 34 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم