Demo

افتتاح شرکت سنگ و فولاد هرمزگان با حضور جناب آقای دکتر سبحانی

روز یکشنبه 11 مهرماه 1395 طی مراسمی با حضور جناب آقای دکتر سبحانی مدیرعامل محترم شرکت فولاد مبارکه اصفهان و معاونین و مدیران محترم همراه ایشان و همچنین جناب آقای مهندس هراتیان مدیر عامل محترم شرکت فولاد هرمزگان جنوب و معاونین و مدیران همراه، خط تولید آهک کلسینه شرکت سنگ و فولاد هرمزگان یکی از شرکت های زیرمجموعه هلدینگ آتیه فولاد نقش جهان افتتاح گردید.

این کارخانه با ظرفیت اسمی تولید هشتاد هزار تن درسال آهک کلسینه و یا دولومیت آغاز به کار نمود. لازم به توضیح است که سنگ و فولاد هرمزگان اولین و تنها تولید کننده و عرضه کننده آهک کلسینه به عنوان بخش خصوصی در استان هرمزگان می باشد.

تاکنون صنایع فولاد و سایر صنایع نیازمند به آهک کلسینه یا دولومیت از استان های دیگر همچون بوشهر، یزد، اصفهان و خراسان نیاز خود را تأمین می نمودند. امروز شرکت آتیه فولاد نقش جهان افتخار دارد که در جهت تکمیل زنجیره صنایع نیازهای فرادستی فولاد کشور نقش خود را در شکل گیری قطب فولاد کشور در استان هرمزگان در کنار آبهای نیلگون خلیج همیشه فارس با سرمایه گذاری در شرکت سنگ و فولاد هرمزگان ایفا نماید.

شرکت آتیه فولاد نقش جهان صمیمانه از جناب آقای دکتر سبحانی و هیئت همراه و نیز جناب آقای هراتیان مدیرعامل محترم فولاد هرمزگان و هیئت همراه جهت افتخار حضور در این مراسم و حمایت های ایشان تشکر و سپاسگزاری می نماید.

 با امید به موفقیتهای بیشتر و عزت و سربلندی و آبادانی کشور 

 

SFH
SFH
SFH

لطفا روی عکس کلیک نمایید .

راه های ارتباطی با شرکت :

09177977608

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

 

 

 

 

 

ما 13 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم