Demo

شرکت آتیه فولاد نقش جهان در تاریخ 1386/01/27 به عنوان شرکت "سهامی خاص" و با سرمایه پنجاه میلیارد ریال طی شماره 29905 با موضوع انجام فعالیتهای اقتصادی ، بازرگانی و سرمایه گذاری در داخل و خارج از کشور ، در اداره ثبت شرکت های اصفهان برای مدت نامحدود به ثبت رسید . مرکز اصلی شرکت در اصفهان و به آدرس " اصفهان ، سی و سه پل ، ابتدای خیابان چهارباغ بالا ، مجتمع تجاری اداری کوثر ، فاز 2 ، طبقه 3 ، واحد 530  " قرار دارد . سرمایه ثبت شده کنونی شرکت 510.400.000.000 ریال منقسم به 510.400.000.000 سهم یک هزار ریالی می باشد .

بدلیل نقش اساسی شرکت آتیه فولاد نقش جهان در تجمیع فعالیتهای سرمایه گذاری ، بازرگانی ، ارائه خدمات محصولات فولادی ، تولید فولاد ، بازار سرمایه و امور معدنی ، در حال حاضر تبدیل به یک شرکت هلدینگ با 17 شرکت زیر مجموعه در استانهای مختلف و کشورهای منطقه  گردیده است.

موضوع فعالیت شرکت طبق ماده 2 اساسنامه مختصراً به شرح زیر می باشد :

·        صادرات و واردات کلیه کالاها و امور مرتبط به آن

·        اخذ و اعطای نمایندگی های مجاز داخلی و خارجی

·        سرمایه گذاری در پروژه های صنعتی ، کشاورزی و خدماتی به طور مستقل و یا با مشارکت اشخاص حقیقی و حقوقی از داخل و خارج کشور

·        تأسیس ، بهره برداری و توسعه هرگونه واحد صنعتی ، کشاورزی ، مالی ، خدماتی ، ساختمانی و شرکت تأمین سرمایه

·        مشارکت و سرمایه گذاری در سایر شرکتها

·        تأمین منابع مالی از طریق مشارکت با اشخاص حقیقی و حقوقی معتبر داخلی و خارجی

·        فعالیت در زمینه امور خدماتی مربوط به انواع سهام

·        تهیه و تأمین لوازم یدکی ، ماشین آلات و ابزار آلات

·        خرید و فروش هرگونه واحد صنعتی ، کشاورزی ، ساختمان ، مالی و خدماتی

·        استفاده از تسهیلات مالی و اعتبار بانکها ، شرکتهای بیمه و موسسات مالی و اعتباری

 

·        عقد هرگونه قرارداد با شرکتها ، ادارات ، سازمانها و ارگانها

 

 

" لیست شرکتهای زیرمجموعه به ترتیب درصد سرمایه گذاری آتیه فولاد "

 

هلدینگ آتیه فولاد نقش جهان همواره در راستای پیشبرد اهداف و استراتژی های خود گامهای موثری برداشته که نمونه هایی از این اقدامات در سال 1395 به شرح زیر می باشد :

·        استقرار و اجرای نرم افزار یکپارچه سازی سیستم اطلاعاتی در تمامی شرکتهای زیر مجموعه . به صورتی که در هر لحظه این هلدینگ قابلیت نظارت ، ردیابی و کنترل کلیه مسائل خرید ، فروش ، انبار و ... مراکز تابعه خود را دارد . این امر در نیمه دوم سال 94 منتج به هدایت مراکز خدماتی به سمت خرید بیشتر و سرعت در گردش سرمایه آنها گردید و در شرایط رکود بازار نتایج روشنی را در پی داشت .

·        پیشرفت 98 درصدی پروژه صنایع ورقهای پوششدار تاراز چهارمحال که ظرفیت اسمی تولید سالانه 260,000 تن انواع ورقهای گالوانیزه و گالوالوم را دارا می باشد .

·        پیشرفت 95 درصدی پروژه سنگ و فولاد هرمزگان که در زمینه تولید انواع پودر میکرونیزه بنتونیت ، انواع آهک کلسینه و آهک هیدراته و دولومیت فعالیت دارد .

·        33 درصد رشد نسبت به سال 1393 و همچنین 26 درصد نسبت به برنامه در خرید و فروش محصولات شرکت فولاد مبارکه در سال 1394 توسط مراکز خدماتی زیر مجموعه .   

 

در همین راستا شرکت آتیه فولاد نقش جهان طبق روال هر ساله خود با تعیین اهداف و استراتژی و پیش بینی و تحلیل بازار قدم در راه پر فراز و نشیب سال 1395 نهاد که در تصویر زیر قابل مشاهده می باشند :

 

و نیز به منظور تحقق اهداف سال 1395 و با توجه به تجزیه و تحلیل های بعمل آمده از بازار در راستای راهبری مراکز تابعه اقدام به تعیین استراتژی های زیر جهت فروش محصولات مراکز خدماتی نمود که ملاحظه می فرمایید :

 

 

همچنین چشم انداز هلدینگ آتیه فولاد در افق 1404 در زیر آمده است :

 

ما 11 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم